-17%




8 006 ₴
6 672 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Колір | Білий |
| Тип пристрою | БФУ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=aLiOUKYrp-8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 15 тис. стор. |
| Додатково. Підтримка ОС | Windows XP, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008, Windows Server 2003, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2012 |
| Додатково. Мовами опису | GDI |
| Інтерфейси. Бездротові інтерфейси | Wi-Fi /IEEE 802.11b/g/n |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | USB /2.0 Hi-Speed |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 50 – 400% |
| Копіювання. Максимальна кількість копій | 99 стор |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 22 стор./хв |
| Лотки. Лоток видавки | 100 стор |
| Лотки. Подавання паперу | 150 стор |
| Основні. Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 9.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 330 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 500 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0627 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 380 мм |
| Друк. Макс. щільність паперу | 163 гр/м2 |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 1200х1200 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 22 стор./хв |
| Витратні матеріали | заправний комплект TN-210/2 заправки, PC-211EV (1600 стор@5%), заправний комплект PC-211RB/1 заправка |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 1600 стор. @5%, до комплекту постачання входить стартовий картридж до 700 стор@5% |
| Сканування з відправленням | FTP, E-mail, PC |
| Сканування. Глибина кольору | 24 /24-8-1 бит |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |