
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Тип пристрою | БФП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Комплектація | USB кабель |
| Додатково. Пікове навантаження на місяць | 60 тис. ст. |
| Додатково. Підтримка ОС | Linux, MacOS, Windows |
| Додатково. Мовами опису | PDF, Postscript, PCL6, PCL5e |
| Інтерфейси. Дротові інтерфейси | Ethernet 10/100Base TX, USB 2.0 |
| Копіювання. Коефіцієнт масштабування | 50 – 400% |
| Копіювання. Максимальна кількість копій | 99 стор |
| Копіювання. Чорно-біле копіювання | 33 стор./хв |
| Лотки подавання | 250 шт. |
| Лотки. Лоток видавки | 120 стор |
| Основні. Вбудована пам'ять | 256 МБ |
| Основні. ЖК дисплей | Да |
| Основні. Технологія друку | лазерна |
| Основні. Формат пристрою | A4 |
| Основні. Колірність | монохромний |
| Параметри паковання. Вага | 13.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 460 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 510 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1009 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Друк. Час виходу першої сторінки | 8.2 с |
| Друк. Двосторонній друк | Да |
| Друк. Макс. щільність паперу | 200 гр/м2 |
| Друк. Макс. розширення, dpi | 1200х1200 |
| Друк. Мін. щільність паперу | 60 гр/м2 |
| Друк. Прямий друк | Да |
| Друк. Швидкість чорно-білого друку | 33 стор./хв |
| Витратні матеріали | TL-420H (3000 стор@5%), TL-420X (6000 стор@5%), DL-420 (30 000 стор@5%), заправний комплект TN-420H/одна заправка на 3000 стор, заправний комплект TN-420X/дві заправки на 3000 стор. |
| Витратні матеріали. Кількість картриджів | 1 шт |
| Витратні матеріали. Ресурс фотобарабана | 30000 тис. ст. |
| Витратні матеріали. Ресурс ч/б картриджа | 1500 стор. |
| Витратні матеріали. Ресурси картриджів | 3000 стор., 6000 стор. |
| Сканування з відправленням | FTP, USB, E-mail, сканування на комп'ютер |
| Сканування. Роздільна здатність сканера | 1200х1200 dpi |
| Сканування. Швидкість сканування | 24 стор./м |
| Сканування. Тип сканера | планшетний |
| Сканування. Тип сканування | FTP, e-mail |
| Фізичні. Вага | 11.29 кг |
| Фізичні. Габарити (ШхГхВ) | 365 х 350 х 415 мм |
| Фізичні. Споживана потужність | 550 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 54 дБ |
| Фізичні. Колір | білий |