-17%


313 ₴
261 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип | Кабель |
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Інтерфейс | Mini DisplayPort |
| Основні. Типи роз'ємів | DisplayPort |
| Параметри паковання. Вага | 0.06 кг |
| Параметри паковання. Висота | 20 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 260 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0004 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Фізичні характеристики. Довжина кабелю | 0.015 м |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |