-17%






959 ₴
799 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Кулер (охолодження) | Да |
| Основні. Максимальний розмір екрана | 16 " |
| Основні. Регулювання положення | Да |
| Основні. Тип | настільна |
| Параметри паковання. Вага | 0.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 20 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 270 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0019 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Матеріал конструкції | пластик + гума |