







Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Підставка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Кулер (охолодження) | Да |
| Основні. Максимальний розмір екрана | 17.3 " |
| Основні. Підсвітка | Да |
| Основні. Регулювання положення | Да |
| Основні. Тип | настільна |
| Параметри паковання. Вага | 1.22 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 340 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0075 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 440 мм |
| Фізичні. Вага | 1000 г |
| Фізичні. Розмір вентилятора | 200 мм |
| Фізичні. Швидкість обертання вентилятора | 450-700 об./м |
| Фізичні. Рівень шуму | 30 дБА макс. |
| Фізичні. Колір | чорний |