-17%








7 451 ₴
6 209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SilverStone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор. Макс. повітряний потік | 93.4 CFM |
| Вентилятор. Номінальна напруга | 12 В |
| Вентилятор. Розрахунковий струм | 0.42 А |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=6dynyXK8oUg |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Призначення | для процесора, для чипсета та материнської плати |
| Основні. Тип | водяне охолодження |
| Параметри паковання. Вага | 2.38 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0090 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Висота | 25 мм |
| Фізичні. Габарити | 76x66x76, 120x120x25, 120x38x274 мм |
| Фізичні. Роз'єм | 4-pin /PWM & 3 pin ARGB (5V LED) |
| Фізичні. Рівень шуму | 7.3 дБ -36.6 |