
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри паковання. Вага | 1.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0032 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 200 мм |
| Фізичні характеристики. Довжина: | 15 м |
| Фізичні характеристики. Колір | білий |
| Характеристики. Тип | кабель |
| Характеристики. Призначення | видео |
| Характеристики. Підтримувана роздільна здатність | 2048 x 1152 Пікс |
| Характеристики. Роз'єм 1 | VGA |
| Характеристики. Роз'єм 2 | VGA |