-17%5 364 ₴
4 470 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Параметри паковання. Вага | 2.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 200 мм |
| Фізичні характеристики. Довжина: | 30 м |
| Фізичні характеристики. Матеріал | мідь |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Характеристики. Тип | кабель |
| Характеристики. Макс. частота кадрів | 60 Гц |
| Характеристики. Призначення | видео |
| Характеристики. Особливості | залитий корпус |
| Характеристики. Підтримувана роздільна здатність | 1920х1080 Пікс |
| Характеристики. Роз'єм 1 | HDMI/типу A, штекер |
| Характеристики. Роз'єм 2 | USB/типу A, штекер |
| Характеристики. Екранування | подвійне |