
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісні платформи | PlayStation 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 місяці |
| Основні. Бездротове під'єднання | Да |
| Основні. Особливості | зручна навігація за мультимедійним контентом PS5, окремі кнопки для швидкого доступу до Youtube&Netflix, навігація через меню консолі та гучності |
| Основні. Сумісність | PS5 |
| Основні. Тип | пульт ДК |
| Параметри паковання. Вага | 0.16 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 80 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0006 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 40 мм |
| Фізичні. Матеріал | пластик |
| Фізичні. Колір | білий |