



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні. Додатково | officially licensed by Nintendo and The Pokémon Company International, вмещает до 10 игровых карт |
| Основні. Особливості | легкий, але міцний жорсткий корпус із глянсовим повноколірним друком |
| Основні. Сумісність | Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite |
| Основні. Тип | чехол |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 40 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0017 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 130 мм |
| Фізичні. Колір | чорний |