




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nintendo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні. Додатково | офіційно ліцензована Nintendo і Pokemon |
| Основні. Сумісність | Nintendo Switch |
| Основні. Тип | чехол |
| Параметри паковання. Вага | 0.18 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 320 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0012 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Колір | синій, червоний |