
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні. Додатково | офіційна ліцензія Nintendo |
| Основні. Сумісність | Nintendo Switch Lite |
| Основні. Тип | чехол |
| Параметри паковання. Вага | 0.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 30 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 250 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Колір | бірюзовий |