



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 720 хв |
| Батарея. Ємність батареї | 75 В*Ач |
| Батарея. Холодний старт | Да |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхід | IEC-320-C14 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 176-294 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 /+/- 3 Гц (автоматичне визначення) |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід | IEC-320-C13 /x6 (акумуляторне резервне живлення) |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 650 ВА |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда/східчаста |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 390 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 /+/-1 Hz (синхронізована з електромережею) |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | з автоматичним регулюванням напруги (AVR), автоматичний тест батареї, сповіщення про відмову акумулятора, інтелектуальне керування акумуляторами, звуковий сигнал, запуск без напруги в мережі |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перевантажень, фільтрація перешкод, захист лінії передавання даних/Мережева стріня — 10/100/1000 Base-T Ethernet (роз'єм RJ-45), звукова сигналізація |
| Захист. Інтерфейси керування | USB |
| Захист. Запобіжник | автоматичний |
| Основні. Час перемикання на батарею | 10 мс - 12 мс |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 2.7 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 10 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 7.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 430 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 250 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0151 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Вага | 6.4 кг |
| Фізичні. Дисплей | Да |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 190 x 91 x 310 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 45 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |