-17%



9 970 ₴
8 308 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 480 мин |
| Батарея. Напруга на зовнішні батареї | 12 В |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=3gsPBEVZLP8 |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 140-300 В |
| Вхідна частота, Гц | 45-65 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 1200 ВА |
| Вихід. Роз'ємів із резервом | 4 шт |
| Вихід. Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 650 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 49 – 61 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | світлодіодний індикатор, автоматична стабілізація напруги AVR |
| Захист. Імпульсний захист | 273 Дж |
| Основні. Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 1 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 6.5 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 8.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 230 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0327 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 490 мм |
| Фізичні. Вага | 7.5 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 190 x 140 x 390 мм |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |