-17%479 ₴
399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Об `єм | 1000 мл |
| Основне. Особливості | швидке висихання |
| Основне. Сумісність | Karcher SE 6.100, Karcher SE 5.100, Karcher SE 4001 |
| Основне. Тип | Миючий засіб |
| Параметри паковання. Вага | 1.12 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0020 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |