-17%479 ₴
399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основне. Комплектація | один предмет |
| Основне. Об `єм | 500 мл |
| Основне. Особливості | очищення без розводів, з приємним ароматом бджолиного воску, матовий блиск |
| Основне. Сумісність | Karcher FC 5, Karcher FC 3 Cordless, Karcher FC 5 Premium, Karcher FC 5 Cordless Premium, Karcher FC 3 Cordless Premium, Karcher FC 5 Cordless |
| Основне. Тип | Миючий засіб |
| Параметри паковання. Вага | 0.55 кг |
| Параметри паковання. Висота | 210 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0010 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |