-17%





17 999 ₴
14 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=qyworn-kbr4 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | затискачі для одягу 2 шт, насадка з ворсом для грубих тканин, гарантійний талон, інструкція, прасувальна система |
| Додатково. Особливості | захист від накипу, нагрівання за 70 секунд, 3-позиційна вбудована прасувальна дошка Smart Board, технологія Smart Protect |
| Можливості. Автоматичне відключення | Да |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Потужність | 2170 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Параметри паковання. Вага | 13.44 кг |
| Параметри паковання. Висота | 450 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 390 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1035 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 590 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 200 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 90 г/хв. |
| Тип | праска відпарювач, вертикальний відпарювач, прасувальна система |
| Фізичні параметри. Вага | 13 кг |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 365x800x530 мм |
| Фізичні параметри. Колір | чорний /з мідним |