-17%



4 799 ₴
3 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково. Комплектація | мірний стакан для води |
| Можливості. Cистема самоочищення | Да |
| Можливості. Iндикатор нагріву | Да |
| Можливості. Протикапельна (dripstop) система | Да |
| Основні характеристики. Об'єм ємності для води | 2000 мл |
| Основні характеристики. Подача пара | Да |
| Основні характеристики. Потужність | 2200 Вт |
| Основні характеристики. Підключення | дротове |
| Основні характеристики. Тиск-двічки | 4.5 бар |
| Параметри паковання. Вага | 3.79 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 290 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0362 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 430 мм |
| Режими. Вертикальне відпарювання | Да |
| Режими. Паровий удар (турбопар) | 100 г/хв. |
| Режими. Постійний пар | 50 г/хв. |
| Тип | праска з парогенератором |
| Фізичні параметри. Вага | 3.5 кг |
| Фізичні параметри. Габарити (ВхШхГ) | 220 x 250 x 400 мм |
| Фізичні параметри. Довжина мережевого кабелю | 1.9 м |