









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=qQ1e-AcBo2Y |
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Автономна робота | 60 хв |
| Основні. Витрата повітря | 10.5 л/с |
| Основні. Макс. потужність інструменту що підключається | 0.135 кВт |
| Основні. Потужність всмоктування | 9 Вт |
| Основні. Споживана потужність | 135 Вт |
| Основні. Тип | вертикальний /безпровідний |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Да |
| Особливості. Додатково | Плавний пуск, індикатор зарядки, Гумові (м'які) колеса /4 шт, LED підсвічування |
| Особливості. Комплектація | насадки /2 шт. |
| Параметри паковання. Вага | 3.96 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 760 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0397 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 290 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 0.5 л |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | пластиковий контейнер |
| Система фільтрації. Фільтр тонкого очищення (HEPA) | Да |
| Фізичні. Вага | 2.5 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 118 x 26 x 17 см |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 74.1 м |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 21.6 В |
| Фізичні. Рівень шуму | 74.1 дБ |