









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Центральна ротаційна щітка та бічна ротаційна щітка в комбінації з великою потужністю всмоктування 4000 Па допоможуть досягти найкращого результату. Преміум акумулятор 5000 мАг Li-lon забезпечить можливість прибирання до 200 хв. Ви також оціните UV-C лампу, що гарантує дезінфекцію всієї підлоги і знищення небажаних вірусів і бактерій.

Велика перевага пилососа полягає в одночасному сухому та вологому прибиранні. Можна вибрати 4 рівні сили всмоктування і 3 рівні інтенсивності вологого прибирання. Також доступна функція автоматичного збільшення потужності для килима. Само собою зрозуміло просте обслуговування і можливість сполучення робота-пилососа з розумним додатком Sencor HOME за допомогою Wi-Fi. Також можна використовувати дистанційне керування. З функціями Multi-rooming і Multi-mapping ви можете планувати прибирання для кожного приміщення окремо, а також до 5 поверхів або кілька квартир одночасно.

Основні
| Тип | робот пилосос |
| побутовий | |
| Тип прибирання | сухе |
| вологе | |
| збір рідини | |
| Потужність всмоктування | 4 кПа |
| Автономна робота | 200 хв |
| Фільтри | HEPA |
| Поролоновий |
Система фільтрації
| Фільтр тонкого очищення (HEPA) | ![]() |
Особливості
| Конструктивні | датчик TOF для прибирання вздовж стін |
| Додатково | Дистанційне керування |
| таймер | |
| Лазерна навігація /(LiDAR) | |
| Комплектація | фільтр HEPA |
| пульт ДУ | |
| фільтр | |
| адаптер живлення | |
| бічні щітки | |
| Робот-пилосос | |
| запасна бокова ротаційна щітка | |
| зарядна станція | |
| насадка для швабри | |
| текстильні чохли для вологого прибирання | |
| 2 батареї ААА |
Фізичні
| Живлення | акумулятор |
| Тип батареї | Li-lon |
| Потужність акумулятора | 5000 мАг |
| Колір | білий |
Габарити брутто
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Вага | 6.94 кг |
| Об'єм | 0.0279 м3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Управління | Мобільний додаток/Wi-Fi |