-17%








8 399 ₴
6 999 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 24 місяця |
| Основні. Автономна робота | 13 хв -25 хв |
| Основні. Потужність всмоктування | 41 Вт |
| Основні. Тип | господарський |
| Основні. Тип прибирання | сухе |
| Особливості. Комплектація | акумулятор і зарядний пристрій в комплект поставки не входять |
| Параметри паковання. Вага | 6.15 кг |
| Параметри паковання. Висота | 500 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 370 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0629 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 340 мм |
| Система фільтрації. Обсяг пилозбірника | 14 л |
| Функціонал прибирання. Cухе прибирання | Очищення камінів, Очищення гриля, видалення золи |
| Фізичні. Вага | 3.925 кг |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 32.8 x 34.3 x 43.1 см |
| Фізичні. Живлення | акумулятор |