-17%



24 419 ₴
20 349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри паковання. Довжина | 1020 мм |
| Параметри паковання. Вага | 18.75 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.3249 м3 |
| Параметри паковання. Висота | 490 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 650 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь |
| Основні. Продуктивність | 360 м3/год / при роботі на 3-му рівні потужності / при роботі на інтенсивному рівні потужності - 580 м³/год. |
| Фізичні. Ширина | 90 см |
| Фізичні. Глибина | 50 см |
| Фізичні. Висота (макс.) | 107.5 см (у режимі рециркуляції) / 96.5 см ( у режимі відведення повітря) |
| Функції і можливості. Освітлення | світлодіодне /2 х 1.5 Вт / Температура освітлення: 3500 K / Колір світла: теплий білий |
| Тип. Оформлення | Т-подібна |
| Фізичні. Висота (мін.) | 63.5 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 4 / 3 звичайні рівні потужності та 1 інтенсивный |
| Основні. Режим повітроочищення | відведення повітря, рециркуляція /Для роботи витяжки в режимі рециркуляції потрібний комплект для режиму рециркуляції або модуль CleanAir |
| Фізичні. Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Тип витяжки | Т-подібна |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 48 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 60 дБ |
| Функції і можливості. Управління | електронне |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | металевий /придатний для миття |
| Додатково. Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Додатково. Клас ефективності освітлення | A |
| Додатково | функція залишкового ходу вентилятора, інтенсивний рівень з автоматичним відключенням через 6 хвилин |
| Тип монтажа | Настінний |