-17%![Витяжка Gorenje WHI649 [WHI649EXBG], фото 2](https://images.prom.ua/4090053597_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi649.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI649 [WHI649EXBG], фото 3](https://images.prom.ua/4090053599_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi649.jpg)
![Витяжка Gorenje WHI649 [WHI649EXBG], фото 4](https://images.prom.ua/4090053601_w140_h140_vityazhka-gorenje-whi649.jpg)
13 559 ₴
11 299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри паковання. Довжина | 650 мм |
| Параметри паковання. Вага | 14.80 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1394 м3 |
| Фізичні. Вага | 12.5 кг |
| Параметри паковання. Висота | 550 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 390 мм |
| Фізичні. Колір | нержавіюча сталь, чорне скло |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=_-3Xdgwi-BA |
| Основні. Продуктивність | 608 м3/рік (макс.) |
| Основні. Клас енергоспоживання | B |
| Фізичні. Ширина | 60 см |
| Основні. Потужність | 183 Вт |
| Фізичні. Висота (макс.) | 70.5 см |
| Функції і можливості. Освітлення | 1х3 Вт |
| Тип. Оформлення | навісна (під кутом) |
| Фізичні. Висота (мін.) | 57.5 см |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Режим повітроочищення | відведення повітря, рециркуляція |
| Фізичні. Матеріал корпуса | скло, метал |
| Фільтрація. Фільтр | вугільний, жировий |
| Додатково. Річне споживання електроенергії | 59.2 кВтгод |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 63 Дб |
| Функції і можливості. Управління | сенсорно |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | алюмінієвий, з поліуретановою піною з технологією AdaptAir |
| Основні. К-ть двигунів | 1 двигун |
| Основні. Режими | Рециркуляції повітря, Відводу повітря |
| Додатково. Клас гідродинамічної ефективності | B |
| Додатково. Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Додатково. Клас ефективності освітлення | A |
| Тип монтажа | Настінний |