





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Параметри паковання. Довжина | 570 мм |
| Параметри паковання. Вага | 17.05 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1892 м3 |
| Параметри паковання. Висота | 400 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 830 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Основні. Продуктивність | 649 м3/рік |
| Основні. Клас енергоспоживання | C /87 кВтгод/рік |
| Фізичні. Ширина | 59.6 см |
| Фізичні. Глибина | 38.6 см |
| Функції і можливості. Освітлення | LED 2x3 Вт |
| Тип. Оформлення | купольна |
| Основні. К- ть швидкостей | 3 |
| Основні. Мінімальний рівень шуму | 55 дБ |
| Основні. Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Фільтрація. Жироулавливающий фільтр | є /придатний для миття в посудомийній машині |
| Тип. Діаметр вихідного отвору | 150 мм (патрубок Ø 120 мм у комплекті) |
| Функції і можливості. Oснащення | Функція контурної вентиляції |
| Додатково. Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Додатково. Клас ефективності освітлення | A |
| Функції і можливості. Дисплей | Да |
| Функції і можливості. Змінна декоративна панель | Да |
| Додатково | режим відведення або рециркуляції /для роботи витяжки в режимі рециркуляції потрібен комплект (додатковий аксесуар) для даного режиму |
| Тип монтажа | Настінний |