








Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=iaXAlp_tOPc |
| Гарантія | 24 місяця |
| Об `єм. Загальний об'єм | 268 л (корисний) |
| Об `єм. Об'єм морозильної камери | 70 л (корисний) |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 198 л (корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кліматичний клас | SN-ST |
| Основні. Тип | холодильник з морозильником |
| Особливості. Матеріал полиць в холодильній камері | скло |
| Особливості. Функції / можливості | перестановка дверцят, технологія Low Frost |
| Параметри камер. Дверні корзини | 4 шт |
| Параметри камер. Камер | 2 шт |
| Параметри камер. Контейнер для овочів | 1 шт |
| Параметри камер. Полиця для пляшок | У дверях |
| Параметри камер. Потужність заморожування | 3.2 кг/добу |
| Параметри камер. Час збереження холоду | 22 г |
| Параметри паковання. Вага | 73.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1840 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 610 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.7296 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 650 мм |
| Фізичні. Вага | 51 кг |
| Фізичні. Висота | 177.2 см |
| Фізичні. Висота для вбудовування | 1775 мм |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ) | 177.2x54.1x54.8 см |
| Фізичні. Глибина | 54.8 см |
| Фізичні. Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Розміри для вбудовування ( ВхШхГ ) | 177.5x56x55 см |
| Фізичні. Рівень шуму | 39 дБ |
| Фізичні. Споживання енергії | 270 кВт/рік |
| Фізичні. Ширина | 54.1 см |
| Фізичні. Ширина для вбудовування | 560 мм |