

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Об `єм. Загальний об'єм | 445 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 375 л |
| Основні. Дисплей | Да |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Клімат клас | SN-T |
| Основні. Кількість дверей | 1 двері |
| Основні. Кількість компресорів | 1 |
| Основні. Тип | холодильник без морозильника |
| Основні. Управління | електронне |
| Особливості. Додатково | Антибактеріальне покриття ущільнювача |
| Особливості. Функції / можливості | Система охолодження: NеoFrost |
| Параметри камер. Кількість камер | 1 шт |
| Параметри паковання. Вага | 76.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1910 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 730 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.9202 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 660 мм |
| Розміри. Висота | 185 см |
| Розміри. Глибина | 65 см |
| Розміри. Ширина | 59.5 см |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Рівень шуму | 41 дБ |