




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 36 місяців |
| Об `єм. Загальний об'єм | 136 л |
| Об `єм. Обсяг холодильної камери | 136 л |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Клімат клас | SN-ST |
| Основні. Кількість дверей | 1 двері |
| Основні. Кількість компресорів | 1 |
| Основні. Кількість полиць на дверцях | 3 |
| Основні. Система охолодження | статична |
| Основні. Система розморожування | автоматичне |
| Основні. Тип | холодильник однокамерний |
| Основні. Тип освітлення | Лампа розжарювання |
| Основні. Управління | Механічне |
| Особливості. Відкриття дверцят | вправо |
| Особливості. Тип ручок | Вбудовані |
| Особливості. Функції / можливості | Регульовані ніжки /2 шт |
| Параметри камер. Кількість полиць в холодильній камері | 4 |
| Параметри паковання. Вага | 35.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 910 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.3360 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 710 мм |
| Розміри. Висота | 85 см |
| Розміри. Глибина | 62 см |
| Розміри. Ширина | 50.1 см |
| Фізичні. Вага | 33.4 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Матеріал полиць | скло |
| Фізичні. Напруга живлення | 220-240 В |
| Фізичні. Приєднувальна потужність | 128.8 Вт |
| Фізичні. Рівень шуму | 38 дБ |
| Фізичні. Споживання електроенергії | 118 кВт/рік |