


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. No frost | Да |
| Основні. Загальний об'єм | 200 л (168 л - корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A+ |
| Основні. Кліматичний клас | SN-T |
| Основні. Кількість ящиків | 4 |
| Основні. Мінімальна температура | до -15°С |
| Основні. Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Основні. Система охолодження | No Frost |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Управління | електронне |
| Основні. Час збереження холоду | 16 г |
| Особливості. Дисплей | Да |
| Особливості. Країна виробник | Туреччина |
| Особливості. Оснащеність | перестановка дверцят, швидка заморозка, no Frost, звукова сигналізація при відкритих дверях, Технологія FreezerGuard (працює при -15 С), FreezerGuard |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри паковання. Вага | 49.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1510 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 600 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.5255 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 580 мм |
| Розміри. Висота | 145.7 см |
| Розміри. Глибина | 57.5 см |
| Розміри. Ширина | 54 см |
| Фізичні. Вага | 46 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Фізичні. Енергоспоживання | 0.682 кВт/г/день |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Колір ручок | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220-240 В |
| Фізичні. Рівень шуму | 42 дБ |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 249 кВт |
| Фізичні. Частота | 50 Гц |