









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=QZ9Y9QV23SQ |
| Гарантія | 36 місяців |
| Основні. Загальний об'єм | 232 л (корисний) |
| Основні. Клас енергоспоживання | A |
| Основні. Кліматичний клас | SN-T |
| Основні. Кількість ящиків | 6 |
| Основні. Потужність заморожування | 16 кг/добу |
| Основні. Система охолодження | динамічна |
| Основні. Тип | морозильна камера |
| Основні. Управління | електронне |
| Основні. Час збереження холоду | 14 г |
| Особливості. Кількість компресорів | 1 |
| Особливості. Оснащеність | Захист від дітей, no Frost, звукова сигналізація при відкритих дверях, сигналізація несправності, FrostSafe, FrostProtect, VarioSpace, SuperFrost |
| Особливості. Розміщення дверей | вертикальне |
| Параметри паковання. Вага | 65.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 1730 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 620 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.8259 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 770 мм |
| Розміри. Висота | 165.5 см |
| Розміри. Глибина | 59.7 см |
| Розміри. Ширина | 67.5 см |
| Фізичні. Вага | 60.6 кг |
| Фізичні. Довжина мережевого шнура | 2.1 м |
| Фізичні. Енергоспоживання | 1.005 кВт/г/день |
| Фізичні. Колір | білий |
| Фізичні. Номінальна напруга | 220-240 В |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Річне споживання енергії | 367 кВт |