-17%
5 639 ₴
4 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний |
| Параметри паковання. Довжина | 260 мм |
| Параметри паковання. Вага | 4.83 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0309 м3 |
| Параметри паковання. Висота | 360 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 330 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | Керамічний |
| Додатково. Можливості | Регулювання потужності, Низьке енергоспоживання, Низький рівень шуму, Корпус с порошковым покрытием защищает устройство от ржавчины |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 80 кв.м |
| Основні характеристики. Встановлення | Для підлоги |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Теплова гармата |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 5 кВт |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | кругла |
| Додатково. Мобільність | ручка для зручного переміщення |
| Функціональність. Термостат | Да |
| Функціональність. Вбудований тепловентилятор | Да |