

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяця |
| Фізичні характеристики. Колір | чорний, помаранчевий |
| Безпека. Захист від перегріву | Да |
| Параметри паковання. Довжина | 300 мм |
| Параметри паковання. Вага | 3.51 кг |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0297 м3 |
| Параметри паковання. Висота | 330 мм |
| Параметри паковання. Ширина | 300 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | пружина |
| Додатково. Можливості | Корпус виготовлений із термостійкого пластику, зображення й настроювання температури |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 35 кв.м - 50 кв.м |
| Основні характеристики. Управління | електронне |
| Основні характеристики. Встановлення | Для підлоги |
| Функціональність. Дисплей | Да |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Основні характеристики. Тип | Тепловентилятор |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 2.4 кВт |
| Додатково. Мобільність | ручка для зручного переміщення |
| Функціональність. Таймер | Да |