




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безпека. Клас захисту | IP20 |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=OOEDutdrb84 |
| Гарантія | 2 роки |
| Додатково. Витрата повітря | 300 м3/рік |
| Основні характеристики. Кількість режимів нагрівання | 2 |
| Основні характеристики. Нагрівання повітря (дельта температури) | 30 °С |
| Основні характеристики. Номінальна напруга | 230 В |
| Основні характеристики. Площа обігріву | 35 кв.м |
| Основні характеристики. Потужність нагріву макс. | 3 кВт |
| Основні характеристики. Потужність нагріву мін. | 1.5 кВт |
| Основні характеристики. Тип | Теплова гармата |
| Основні характеристики. Точність установки температури | 0.5 °С |
| Основні характеристики. Управління | Механічне |
| Основні характеристики. Встановлення | для підлоги, настільний |
| Параметри паковання. Вага | 5.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 410 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 340 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0460 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 330 мм |
| Функціональність. Нагрівальний елемент | трубчастий |
| Фізичні характеристики. Вага | 5 кг |
| Фізичні характеристики. Габарити | 40 x 34 x 30 см |
| Фізичні характеристики. Колір | жовтий |
| Фізичні характеристики. Тип живлення | електрика |
| Фізичні характеристики. Форма корпусу | кругла |