-17%





2 195 ₴
1 829 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 1 |
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2944108 |
| Вендор | GAMEMAX |
| Габарити упаковки, см (ДхШхВ) | 47x16x39 |
| Гарантія (міс) | 24 |
| Код виробника | ST-610W |
| Код товару | 2944108 |
| Колір шасі | Білий |
| Короткий опис | Корпус mATX з блоком живленняATX300 |
| Країна виробництва | China |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Матеріал шасі | Сталь SECC |
| Мoдель | ST-610W |
| Наявність БЖ | Да |
| Наявність вентиляторів сзаду | Немає |
| Наявність фронтальних вентиляторів | Немає |
| Потужність блоку живлення, Ватт | 300 |
| Роз'єми на лицьовій панелі | 2хUSB 2.0 / Sound |
| Розміри корпусу | 99 x 295 x 365 мм |
| Сертифікати БЖ | УкрСЕПРО |
| Тип корпусу | Desktop |
| Тип товару | Корпус |
| Товщина металу | 0.5 мм |
| Форм-фактор | microATX |