-17%



28 091 ₴
23 409 ₴
| Тип пристрою | Спліт-система |
| Тип компресора | інверторний |
| Потужність | 11000 BTU |
| Розмір приміщення | 35 кв.м |
| Тип блоку | Зовнішній |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Дистанційне керування | ![]() |
Режим роботи
| Охолодження | ![]() |
| Обігрів | ![]() |
| Осушення повітря | ![]() |
| Вентиляція | ![]() |
| Нічний режим | ![]() |
| Таймер | ![]() |
Додатково
| Функції | функція самодіагностики |
| Самоочищення | |
| Турбо режим | |
| Особливості | Підключення Wi-Fi модуля |
| Країна виробник | Китай |
Рівень звукового тиску
| Внутрішній блок | 56 дБА |
| Зовнішній блок | 63 дБА |
Фізичні
| Потужність при охолодженні | 3500 Вт |
| Потужність при обігріві | 3800 Вт |
| Діап. робочих температур | -15°С - +50°С |
| Мін. рівень шум | 21 дБ |
| Клас енергоефективності (SEER) | A++ |
| Клас енергоефективності (SCOP) | A+ |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Колір зовн. блоку | Білий |
| Макс. споживана потужність | 1096 Вт |
Габарити внутрішнього блоку
| Ширина | 802 мм |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 200 мм |
Габарити зовнішнього блоку
| Габарити зовн. блоку | 720 x 495 x 270 мм |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Вага | 37.30 кг |
| Об'єм | 0.2254 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 11000 BTU/г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |