





Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
DEX BCD-125 — універсальний портативний холодильник-морозильник з внутрішнім об'ємом 125л, вібростійким компресором і цифровим дисплеєм. Ця двокамерна модель ефективно працює як в режимі холодильника або морозильної камери, так і в режимі комбі — холодильника і морозильника одночасно. Та що зручно, користувач, в будь-який момент, самостійно може вибрати необхідний режим охолодження на електронній панелі керування в діапазоні від 20°С до -20°С або повністю вимкнути камеру, яка не використовується. Кожна камера надійно закривається окремим напівавтоматичного кришкою. Для зручності розміщення продуктів і організації простору всередині, в комплектації додається металева корзина.
Ця модель холодильника-морозильника DEX представлена в двох варіантах: BCD-125 — без вбудованого акумулятора всередині, BCD-125В з вбудованим внутрішнім акумулятором, ємністю 15600 mAh. Для роботи в автономному режимі без підключення до будь-яких джерел живлення, обидва варіанти моделі можуть бути додатково укомплектовані портативної батареєю DEX B-15.
Товсті стінки між внутрішнім і зовнішнім корпусом, заповнені піною підвищеної щільності, що є відмінною особливістю. Внутрішня зона камер охолодження та заморозки виконані з легкого горбистої металу, а трубки охолоджувача розташовані до самого верху, що в свою чергу прискорює процес глибокої заморозки і дозволяє ефективно зберігати встановлену температуру. Для внутрішнього підсвічування в кожній камері розташована LED-лампа. Підсвічування користувач може включити/ вимкнути вручну, за допомогою спеціальної кнопки на цифровому дисплеї.
DEX BCD-125 - дуже зручний функціональний холодильник-морозильник з міцним металевим корпусом і підвищеною герметичністю, який для зручності переміщення оснащений спеціальними бічними ручками з пружинним механізмом, що виключає їх биття про корпус в процесі руху автомобіля, а також спеціальними замками для щільної фіксації кришки кожної камери. Відмінно підійде для використання в умовах будинку, дачі, офісу, далеких автопоездок, активного відпочинку на природі, кемпінгу, риболовлі. Може ефективно працювати не тільки в автомобілі, але навіть на катері або моторному човні, оскільки в холодильниках-морозильниках DEX передбачена необхідна вологозахист і можливість стабільної роботи компресора під кутом нахилу до 30°.
Холодильник-морозильник оснащений спеціальною триступеневої системою захисту акумулятора автомобіля від розряду. Користувач може вибрати один з трьох рівнів захисту: H (високий), М (середній), L (низький). А також, встановити роботу компресора в режимі економії електроенергії ECO або режимі швидкого охолодження MAX. Блок управління автоматично відключає холодильник при перегрів компресора, а вбудований запобіжник захищає від стрибків напруги. Звуковий сигнал інформує, у разі виникнення помилок.
DEX BCD-125 — тихий и практичный портативный холодильник-морозильник с экологичным хладагентом, компрессорной системой и защитой от перегрева, который может работать как от сети переменного тока 110В и 220В, так и постоянного — 12В и 24В. Эффективно охладит или заморозит продукты, независимо от климатической зоны. Может стать вашим незаменимым и надежным спутником не только дома или на работе, но и в поездках и отдыхе на природе!
|
Основные характеристики |
|
| Тип холодильник/ морозильник | +/+ |
| Компрессорный тип охлаждения | + |
| Климатический класс | T, ST, N, SN |
| Цифровой дисплей | + |
| Управление | электронное |
| Цвет | нерж.сталь |
|
Характеристики камер |
|
| Внутрішній об'єм, л | 125 |
| Кількість камер | 2 |
| Можливість поділу камер | - |
| Параметри температурного режиму | від -20°C до +20°C |
| Установка різних температур в камерах | + |
| Внутрішня підсвітка | + |
| Продуктивність заморожування (кг/добу) | 4 |
| Система розморожування | ручна |
| Зливна пробка | - |
| Внутрішній розмір камери ШхВхГ, мм (по максимальному значенню) | 269х470х395 440х470х395 |
|
Особливості |
|
| Ручки для переміщення з фіксацією | + |
| Додаткова фіксація кришки | + |
|
Технічні дані |
|
| Тип хладагента | R134a |
| Рівень шуму (дБ) | 38 |
| Вологозахист за стандартом IP24 | + |
| Захист компресора від перегріву | + |
| Безпечний кут нахилу | до 30° |
| Потужність, Вт | 45 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Енергоспоживання (кВт/рік) | 115 |
| Напруга, В | DC - 12/24 AC - 110/220 |
| Вибір режимів роботи MAX / ECO | + |
| Триступенева захист акумулятора | H (високий) М (середній) L (низький) |
| Вбудована батарея (15600 mAh) | BCD-125 "-" BCD-125В "+" |
| Можливість підключення зовнішньої батареї B-15 (15600 mAh) | + |
| USB порт для зарядки пристроїв | - |
|
Комплектація |
|
| Мережевий адаптер - 2,0 м | 1 |
| Кабель для підключення до джерела постійного струму - 3,5 м | 1 |
| Кошик для продуктів, шт | 1 |
| Інструкція | 1 |
| Гарантійний талон | 1 |
|
Габарити |
|
| Габарити ШхВхГ, мм | 915х615х561 |
| Вага нетто, кг | BCD-125 - 28,8 BCD-125В - 30,55 |
|
Логістичні дані |
|
| Габарити в упаковці (ШхВхГ, мм | 946х670х596 |
| Вага брутто, кг | BCD-125 - 33 BCD-125В - 34,75 |
| Артикул | BCD-125 BCD-125В |
| EAN код | BCD-125 - 4820102884010 BCD-125B - 4820102884027 |
| Гарантія | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dex |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Загальний об`єм | 125 л |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 24 В, Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 615 мм |
| Глибина | 561 мм |
| Ширина | 915 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |