






Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
DEX T-60 — універсальний портативний холодильник-морозильник з внутрішнім об'ємом 60л, вібростійким компресором і цифровим дисплеєм. Ця модель-трансформер з двома відділеннями ефективно працює як в режимі холодильника або морозильної камери, так і режимі комбі — холодильника і морозильника одночасно. Для управління кожним відділенням передбачений окремий, незалежний дисплей і контролер температури. У разі необхідності, можна повністю відключити одне відділення. А якщо витягти з камери модульну перегородку, DEX T-60 легко трансформується в одне велике відділення з загальним об'ємом 60л. Та що зручно, користувач, в будь-який момент, самостійно може вибрати необхідний режим охолодження на електронній панелі керування в діапазоні від 20°С до -20°С.
Після відкриття кришки автоматично включається внутрішня LED-підсвітка. А для зручності розміщення продуктів і організації простору всередині, в комплектації додаються дві металеві корзини.
Для роботи в автономному режимі без підключення до будь-яких джерел живлення холодильник-морозильник DEX T-60 може бути додатково укомплектований портативної батареєю DEX B-15. Також, в цій моделі передбачений USB-роз'єм для підзарядки інших пристроїв.
DEX T-60 — дуже зручний функціональний холодильник-морозильник з міцним пластиковим корпусом і підвищеною герметичністю, який для мобільності оснащений великими колесами, зручною складною ручкою, а також механізмом фіксації кришки у вигляді системи пазів, щоб кришка залишалася щільно закритою в процесі руху автомобіля. Відмінно підійде для використання в умовах будинку, дачі, офісу, далеких автопоездок, активного відпочинку на природі, кемпінгу, риболовлі. Може ефективно працювати не тільки в автомобілі, але навіть на катері або моторному човні, оскільки в холодильниках-морозильниках DEX передбачена необхідна вологозахист і можливість стабільної роботи компресора під кутом нахилу до 30°.
Холодильник-морозильник оснащений спеціальною триступеневої системою захисту акумулятора автомобіля від розряду. Користувач може вибрати один з трьох рівнів захисту: H (високий), М (середній), L (низький). А також, встановити роботу компресора в режимі економії електроенергії ECO або режимі швидкого охолодження MAX. Блок управління автоматично відключає холодильник при перегрів компресора, а вбудований запобіжник захищає від стрибків напруги. Звуковий сигнал інформує, у разі виникнення помилок.
DEX T-60 — тихий і практичний портативний холодильник-морозильник з екологічним холодоагентом, компресорної системою і захистом від перегріву, який може працювати як від мережі змінного струму 110В і 220В, так і постійного — 12В і 24В. Ефективно охолодить або заморозить продукти, незалежно від кліматичної зони. Може стати вашим незамінним надійним супутником не лише вдома або на роботі, але і в поїздках і відпочинку на природі!
|
Основні характеристики |
|
| Тип холодильник/ морозильна камера | +/+ |
| Компресорний тип охолодження | + |
| Кліматичний клас | T, ST, N, SN |
| Цифровий дисплей | + |
| Управління | електронне |
| Колір | сірий |
|
Характеристики камер |
|
| Внутрішній об'єм, л | 60 |
| Кількість камер | 1 |
| Можливість поділу камер | + |
| Параметри температурного режиму | від -20°C до +20°C |
| Установка різних температур в камерах | + |
| Внутрішня підсвітка | + |
| Продуктивність заморожування (кг/добу) | 2 |
| Система розморожування | ручна |
| Зливна пробка | + |
| Внутрішній розмір камери ШхВхГ, мм (по максимальному значенню) | 551х466х269 |
|
Особливості |
|
| Розкладні ручка | + |
| Колеса | + |
|
Технічні дані |
|
| Тип хладагента | R134a |
| Уровень шума (дБ) | 38 |
| Влагозащита по стандарту IP24 | + |
| Защита компрессора от перегрева | + |
| Безопасный угол наклона | до 30° |
| Мощность, Вт | 45 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Энергопотребление (кВт/год) | 112 |
| Напряжение, В | DC - 12/24 AC - 110/220 |
| Выбор режимов работы MAX / ECO | + |
| Трехступенчатая защита аккумулятора | H (высокий) М (средний) L (низкий) |
| Возможность подключения внешней батареи B-15 (15600 mAh) | + |
| USB порт для зарядки устройств | + |
|
Комплектация |
|
| Сетевой адаптер - 2,0м | 1 |
| Кабель для подключения к источнику постоянного тока - 3,5м | 1 |
| Корзина для продуктов, шт | 2 |
| Інструкція | 1 |
| Гарантійний талон | 1 |
|
Габарити |
|
| Габарити ШхВхГ, мм | 723х548х360 |
| Вага нетто, кг | 17 |
|
Логістичні дані |
|
| Габарити в упаковці (ШхВхГ, мм | 765х598х445 |
| Вага брутто, кг | 19 |
| Артикул | T-60 |
| EAN код | 4820102883976 |
| Гарантія | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dex |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор охолодження/нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Загальний об`єм | 60 л |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 12 В, Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 548 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 723 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |