-17%



4 799 ₴
3 999 ₴
Продумана конструкція
Модель DFM-50W із загальним обсягом 43 літри має невелику вбудовану морозильну камеру на 7 літрів. Внутрішній простір холодильника розділене на два відсіки, а на дверцятах передбачено дві полиці для різних баночок і напоїв.

Компактні розміри
Висота холодильника — всього 49 см, а вага складає 13.7 кг, тому Ardesto DFM-50W ідеально впишеться в невеликому приміщенні, наприклад, в номері готелю, кафе або літній кухні. Простору всередині вистачить для найнеобхідніших продуктів і напоїв.

Основні
| Тип | холодильник однокамерний |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Управління | механічне |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Навішування дверей | ![]() |
| Кількість полиць на дверях | 2 |
| Система розморожування | статика |
| Клімат клас | ST |
| N |
Обсяг
| Загальний обсяг | 43 л (корисний) |
| Обсяг холодильної камери | 43 л (корисний) |
| Обсяг морозильної камери | 7 л |
Параметри камер
| Кількість камер | 1 шт |
| Температура морозильної камери | від -3°C до -10°C |
| Температура камери охолодження | 0°C +10°C |
| К-ть полиць в морозильній камері | 1 |
| К-ть полиць в холодильній камері | 2 |
Особливості
| Додатково | Холодоагент R600a |
| Тип ручок | Вбудовані |
Фізичні
| Напруга живлення | 220-240 В /50 Гц |
| Споживання електроенергії | 106 кВт/рік |
| Номінальний струм | 0.5 A |
| Піноутворювач | циклопентан |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Вага | 13.7 кг |
Розміри
| Висота | 49.2 см |
| Ширина | 47.2 см |
| Глибина | 45 см |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 460 мм |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Вага | 14.35 кг |
| Обсяг | 0.1196 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Ardesto |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 43 л |
| Об'єм морозильної камери | 7 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 492 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 13.7 кг |