








Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Тип : Морозильна камера
Загальний об'єм : 182 л
Корисний об'єм : 163 л
Клас енергоспоживання : A+
Споживання енергії : 285 кВт*г/рік
Колір : Білий
Кліматичний клас :N, ST
Продуктивность заморозки : 8 кг/24 год
Рівень шуму : 42 дБ
Клас захисту : 1
Холодоагент : R600a/65 г
Вага : 45 кг
Живлення :220-240В, 50 Гц
Гарантія : 12 місяців
Країна виробник :Китай
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Mystery |
| Загальний об`єм | 163 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1430 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 46 кг |