




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково. Вологість | 0 - 90% |
| Основні характеристики. Номінальна ємність | 9 АЧ (12 В) |
| Основні характеристики. Особливості | Возможность горячей замены /батареї можна замінювати під час роботи, Установленных акумуляторных батарей: 20 шт. /(два плеча по 10 шт.) |
| Основні характеристики. Сумісність | DN-170106, DN-170107 |
| Основні характеристики. Тип | Батарейний модуль |
| Основні характеристики. Тип монтажа | 19” стойка /напрямні DN-170109 необхідні додатково, классический (tower) |
| Параметри паковання. Вага | 68.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 270 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 780 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1200 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 570 мм |
| Фізичні характеристики. Вага | 65 кг |