



Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час повного заряджання | 180 мин |
| Батарея. Модель батареї | APCRBC152 /замінний комплект |
| Батарея. Холодний старт | Да |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=zQRcNp69vh8 |
| Вхід | IEC320 C20 |
| Вхід. Байпас (вмикання безпосередньо) | ручний/автоматичний |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 100-275 В |
| Вхідна частота, Гц | 40-70 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вихід | IEC-320-C13 /x8 Акумуляторне резервне живлення, IEC 320 C19 /x2 Акумуляторне резервне живлення, IEC Jumpers /x2 Акумуляторне резервне живлення |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | захист від перенапруги |
| Захист. Інтерфейси керування | SmartSlot, RJ45 /serial |
| Основні. Час роботи за повного навантаження | 4 хв |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 11.8 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower), монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | безперервної дії (online) |
| Параметри паковання. Вага | 36.70 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 880 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1342 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 610 мм |
| Фізичні. Вага | 31.3 кг |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 85 х 432 х 635 мм |
| Фізичні. Рівень шуму | 55 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний |