
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Батарея. Встановлено батарей | 1 шт 12 В / 9 А·год |
| Батарея. Холодний старт | Да |
| Батарея. Час роботи від батарей | 15 мин /при 25% навантаженні |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=FK_pwL3tPsc |
| Вихід | IEC 320 C13 |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 480 Вт |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 850 ВА |
| Вихід. Розеток з резервом | 4 шт |
| Вихідна напруга | 220 В, 230 В, 240 В |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 162-290 В |
| Гарантія | 24 місяця |
| Додатково | функция "рестарт", зарядка АКБ у вимкненому стані |
| Основні. Тип монтажу | класичний (tower) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 5.13 кг |
| Параметри паковання. Висота | 230 мм |
| Параметри паковання. Довжина | 150 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0114 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 330 мм |
| Фізичні. Вага | 4.9 кг |
| Фізичні. Колір | чорний |
| Фізичні. Розміри ( ВхШхГ ) | 142 x 101 x 279 мм |