


Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eaton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея. Час роботи від батарей | 4/10 хв/при 80%/50% навантаженні |
| Батарея. Встановлено батарей | 4 шт |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=G6Yi5-sRgrY |
| Вхід. Діапазон вхідної напруги | 150-294 В |
| Вхідна частота, Гц | 47-70 |
| Вхідна напруга | 150-294 В |
| Вихід. Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| Вихід. Максимальний ККД | 99 |
| Вихід. Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Вихід. Ефективна вихідна потужність | 2200 Вт |
| Вихідна напруга | 230 В / (+6/-10%) з можливістю регулювання |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково. Інтерфейс | USB, IEC 320 C13/x8, IEC 320 C19/x2, 1 роз'єм для комунікаційної карти NMC, RS-232 |
| Основні. Час роботи під час половинного навантаження | 10 хв |
| Основні. Тип монтажа | класичний (tower), монтований у стійку (rack mount) |
| Основні. Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Параметри паковання. Вага | 34.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 770 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.1295 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 580 мм |
| Фізичні. Вага | 27.5 кг |
| Фізичні. Гарантія на акумулятор | 3 год на електроніку (2 роки на батареї) |
| Фізичні. Довжина дроту, м | 1.8 |
| Фізичні. Розміри (ВхШхГ) | 129 x 438 x 483 мм Висота 3U у випадку встановлення в стійку |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Фізичні. Рівень шуму | 40 дБ |
| Фізичні. Колір | чорний зі сріблястим |