



28 499 ₴
• 📺 Тип: Hi-QLED Smart TV
• 📐 Діагональ: 65" / 164 см
• 🎨 Колір: чорний
• 🧩 Тип матриці: VA
• 💡 Тип підсвітки: DLED / Direct LED
• 🌑 Локальне затемнення: немає
• 🔲 Зони локального затемнення: немає
• 🖼️ Роздільна здатність: 4K Ultra HD / 3840×2160
• ⚡ Частота оновлення: 60 Гц
• 🔆 Яскравість: 330 ніт
• 👀 Кут огляду: 178°
• 📊 Контрастність: 5000:1
• ⏱️ Час відгуку: 8 мс
• 🎨 HDR: HDR / HDR10 / HDR10+ / HLG / Dolby Vision
• 🌈 Quantum Dot Colour: є
• 🎭 Wide Color Gamut: є
• 📈 4K AI Upscaler: є
• 🏃 MEMC: є
• 🌞 Датчик освітлення: є
• 🧠 Шумозаглушення MPEG / цифрових шумів: є
• 🎮 Ігровий режим: є
• ⚡ ALLM: є
• ⚡ VRR: є, до 60 Гц
• 🕒 Input Lag: ≤ 14 мс
• 🔌 HDMI 2.1: 3 порти
• 🔊 HDMI eARC: є, HDMI 3
• 🔈 Аудіосистема: 2.0
• 🔊 Потужність звуку: 20 Вт / 2×10 Вт
• 🎧 Аудіотехнології: Dolby Atmos / DTS Virtual:X
• 🎚️ Еквалайзер: є
• 🔉 EzPlay: є
• 🧠 Smart TV: є
• 🖥️ Операційна система: VIDAA Smart OS
• 📶 Wi-Fi: є, вбудований
• 📶 Wi-Fi стандарт: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 ГГц + 5 ГГц
• 🔵 Bluetooth: є
• 📱 AirPlay 2: є
• 🔌 Ethernet LAN: є
• 🔌 USB: 2 × USB 2.0
• 📺 Тюнери: DVB-T2 / T / C / S2 / S
• 🔌 HDMI: 3 × HDMI 2.1
• 📱 Screen Sharing / Share to TV: є
• 📏 Розміри без підставки: 1453 × 838 × 76 мм
• 📏 Розміри з підставкою: 1453 × 897 × 300 мм
• 📦 Розміри упаковки: 1649 × 1057 × 160 мм
• ⚖️ Вага без підставки: 15.2 кг
• ⚖️ Вага з підставкою: 15 кг
• 📦 Вага в упаковці: 23.4 кг
• 🧱 VESA: 400×300 мм
• 📐 Відстань між ніжками: 994 мм
• 🏭 Країна-виробник / збірки: Китай
• 🛡️ Офіційна гарантія Hisense в Україні: 24 місяці
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Страна производитель | Китай |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Формат экрана | 16:9 |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Поддержка Smart TV | Да |
| HD-формат | 2160p |
| Поддержка HDTV | Да |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Изогнутый экран | Нет |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Крепление на стену | Да |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | HDR |
| Технология дисплея | QLED-телевизор |
| Операционная система | VIDAA |
| Способы управления | Голосовой поиск |
| Геймерские функции | VRR |
| Изображение | |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Контрастность хххх:1 | 1200 |
| Время отклика | 8 мс |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Угол обзора | 178 град. |
| Поддержка 3D | Нет |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Количество динамиков | 2 |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Стереозвучание | Да |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet, AirPlay |
| Функции | |
| Таймер сна | Да |
| Поддержка Skype | Нет |
| Язык меню | Английский, Немецкий, Испанский, Китайский, Украинский, Французский |
| Размеры | |
| Ширина | 1453 мм |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 76 мм |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | Так |