





8 999 ₴
• 🏠 Тип: автоматична пральна машина
• 📥 Тип завантаження: фронтальне
• 📦 Максимальне завантаження: 6 кг
• 🌀 Максимальна швидкість віджиму: 1200 об/хв
• ⚙️ Тип двигуна: колекторний
• 🔗 Привід: ремінний
• 🧱 Бак: розбірний
• 🔥 Матеріал ТЕНу: нержавіюча сталь
• 🎛️ Керування: кнопкове / електромеханічне з дисплеєм
• 🎨 Колір: білий
• ⚡ Клас енергоспоживання: A++
• 💧 Споживання води за цикл: 43 л
• 🔌 Номінальна потужність: 2000 Вт
• 🔥 Максимальна потужність нагріву: 1800 Вт
• 🔊 Рівень шуму під час прання: 62 дБ
• 🔊 Рівень шуму під час віджиму: 75 дБ
• 🧺 Кількість програм: 16
• 👕 Основні програми: бавовна, еко бавовна, синтетика, делікатне прання, вовна, швидке прання 15 хв
• ⏱️ Швидкі програми: 15 хв / 30 хв
• 👶 Дитячі речі / гігієнічне прання: є
• 🌙 Нічне прання: є
• 🧼 Очищення барабана: є
• 🌡️ Вибір температури прання: є
• 🌀 Вибір швидкості віджиму: є
• ➕ Дозавантаження білизни: є
• 🔒 Захист від дітей: є
• 📏 Габарити: 845 × 445 × 598 мм
• 📦 Габарити упаковки: 870 × 488 × 652 мм
• ⚖️ Вага нетто: 47 кг
• ⚖️ Вага брутто: 51 кг
• 💧 Тиск води: 0.05–0.85 МПа
• 🛡️ Клас захисту: IPX4
• 🏭 Країна-виробник / збірки: Китай
• 🛡️ Офіційна гарантія: 36 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blaufisch |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Максимальная загрузка белья для стирки | 6 кг |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная скорость отжима | 1200 об/мин |
| Сушка | Нет |
| Прямой привод барабана | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Способ установки | Отдельно устанавливаемый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума при стирке | 62 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 845 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Глубина | 445 мм |
| Вес | 47 кг |