



47 880 ₴
Підійде для квартир, будинків або комерційних приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується як основне опалення навіть при сильних морозах. Це вже повноцінний тепловий насос із двоступеневим компресором, який стабільно працює до -30°C і реально може замінити класичне опалення.
І щоб без рожевих окулярів:
👉 це топ по продуктивності в Hoapp (разом із Winter серією)
👉 але і споживає та шумить більше, ніж “лайтові” моделі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoapp |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 53 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 6200 Вт |
| Мощность охлаждения | 5300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1450 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1180 Вт |