



47 040 ₴
Підійде для великих приміщень до 70 м² (квартири, будинки, комерція), де кондиціонер використовується як основне джерело опалення взимку. Це вже рівень серйозного теплового насоса: стабільно працює до -25°C, має високу продуктивність і нормальну енергоефективність.
І щоб не було класичного “чому він такий дорогий”:
👉 це фактично максимум у Hoapp без переходу в Winter (-30°C)
👉 тобто вже реальна заміна опалення, а не просто кондиціонер
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoapp |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7300 Вт |
| Мощность охлаждения | 7100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2030 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1870 Вт |