



35 700 ₴
Підійде для великих квартир, будинків або комерційних приміщень до 55 м², де кондиціонер використовується як повноцінне опалення взимку. Це вже не просто інвертор, а повноцінний тепловий насос із високою ефективністю та стабільною роботою навіть при сильних морозах — один із найсильніших варіантів у лінійці Hoapp без переходу в “ультра-зимові” серії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoapp |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5350 Вт |
| Мощность охлаждения | 5350 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1582 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1393 Вт |