







41 237 ₴
Haier Revive Plus AS50RV / 1U50RV — це інверторна спліт-система для великих приміщень із розширеним функціоналом і стабільною роботою навіть при низьких температурах.
Серія Revive Plus — це покращена версія стандартної Revive: кращий обігрів, тиха робота та сучасні функції керування, що робить модель універсальною для використання протягом усього року.
Плавне регулювання потужності → економія електроенергії та стабільна температура.
Керування кондиціонером через смартфон з будь-якого місця.
Самоочищення теплообмінника до 99,9% від бактерій.
Глибоке очищення внутрішнього блоку від бактерій і вірусів.
Рівномірний розподіл повітря по всьому приміщенню.
Контроль температури у зоні користувача
Стабільна робота при низьких температурах без обмерзання
Підтримка мінімальної температури для захисту приміщення
Haier Revive Plus AS50RV — це потужний інверторний кондиціонер із розширеними можливостями:
Раціональний вибір для тих, кому потрібна продуктивність, комфорт і універсальність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5200 Вт |
| Мощность охлаждения | 5600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Минимальная температура | -20 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1710 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1333 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |