






29 584 ₴
Haier Pearl AS25PR / 1U25YEGFRA-H1 — це інверторний кондиціонер середнього+ сегменту з акцентом на очищення повітря, комфорт та тиху роботу.
Серія Pearl — це вже крок вище за Revive: більше уваги до якості повітря, тиші та додаткових функцій, які реально використовуються у повсякденному житті.
Знищує бактерії та мікроорганізми без використання хімії.
Нагрів теплообмінника для повного очищення від бактерій.
Рівномірний розподіл повітря без прямого потоку.
Стабільна температура та економне споживання електроенергії.
Дистанційне керування через смартфон.
Автоматичне очищення внутрішнього блоку.
Стабільна робота при низьких температурах.
Haier Pearl AS25PR — це інвертор із акцентом на комфорт і якість повітря:
Хороший варіант для тих, хто хоче не просто кондиціонер, а більш комфортний мікроклімат у приміщенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Минимальная температура | -20 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 800 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 750 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Так |