




14 999 ₴
Цей кондиціонер — ефективне рішення для приміщень середньої площі з можливістю повноцінного використання як на охолодження, так і на обігрів.
Завдяки інверторній технології модель забезпечує стабільну температуру, економне споживання електроенергії та тиху роботу.
Плавно регулює потужність, зменшує витрати електроенергії та виключає різкі перепади температури.
Може використовуватись як повноцінне джерело тепла навіть у холодний період.
Забезпечує комфорт у зоні користувача (через датчик у пульті).
Автоматично визначає несправності та спрощує обслуговування.
Зручне керування та відновлення роботи після вимкнення електроенергії.
Знижений рівень шуму та комфортна температура для сну.
Сучасний вигляд без зайвого підсвічування.
Цей кондиціонер — це універсальне інверторне рішення для приміщень до 25 м² із можливістю ефективного обігріву навіть при сильному морозі. Оптимальний варіант, якщо потрібен комфорт, економія та цілорічне використання без додаткових обігрівачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chigo |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 28 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2500 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Теплый пуск | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 800 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 750 Вт |